KNWU (alle wedstrijden tot 1 juni afgelast)

KNWU (alle wedstrijden tot 1 juni afgelast)


De KNWU is de "grote" wielerbond. Van oorsprong zijn wij een KNWU-club , dus alle leden van FCC de IJsselcrossers worden als lid aangemeld bij de KNWU en krijgen een basislicentie (dit wordt door de club betaald). Daarmee ben je in ieder geval verzekerd bij trainingen en clubwedstrijden. Ook kun je met die basislicentie een officieel stuurbordnummer aanvragen bij de KNWU.
Daarmee mag je meedoen aan wedstrijden van de afdeling Noord/Oost ( AK's ) en aan het Nederlands Club Kampioenschap  .
Wil je hogerop dan moet je een wedstrijdlicentie aanvragen bij de KNWU. Daarmee kun je TopCompetie ( TC's ) rijden en bij voldoende punten ook EK of WK . Via de site van de KNWU is inzicht te krijgen in waar de punten te behalen zijn.

Inschrijven voor wedstrijden gaat via mijn.knwu.nl

De nationale wedstrijden voor 2020 ((X, gecanceld)

Dag Datum Type Wedstrijd Plaats
zondag 22 maart 2020 (X) NK Nederlands Club Kampioenschap Baarn
zondag 29 maart 2020 (X) TC TopCompetitie 1 Kampen
zondag 19 april 2020 (X) AK Afdelingskampioenschap 1 Doetinchem
zondag 10 mei 2020 (X) AK Afdelingskampioenschap 2 Hengelo
zondag 17 mei 2020 (X) TC TopCompetitie 2 Assen
zondag 24 mei 2020 (X) AK Afdelingskampioenschap 3 Ommen
zondag 7 juni 2020 TC TopCompetitie 3 Tiel
zondag 14 juni 2020 AK Afdelingskampioenschap 4 Klazienaveen
zondag 21 juni 2020 TC TopCompetitie 4 Barendrecht
zaterdag 4 juli 2020 NK NK BMX Time Trial Klazienaveen
zondag 5 juli 2020 NK NK BMX Klazienaveen
zondag 30 augustus 2020 AK Afdelingskampioenschap 5 Assen
zondag 13 september 2020 TC TopCompetitie 5 Uithoorn
zondag 20 september 2020 AK Afdelingskampioenschap 6 Raalte
zondag 4 oktober 2020 TC TopCompetitie 6 Venlo
zondag 11 oktober 2020 AK Afdelingskampioenschap 7 Kampen
zondag 18 oktober 2020 AK Afdelingskampioenschap 8 Haaksbergen

3 nations:

Dag Datum Type Wedstrijd Plaats
zaterdag 4 april 2020 3NT 3 Nationscup 1 Ahnatal (D)
zondag 5 april 2020 3NT 3 Nationscup 2 Ahnatal (D)
zaterdag 5 september 2020 3NT 3 Nationscup 3 Erp
zondag 6 september 2020 3NT 3 Nationscup 4 Erp
zaterdag 26 september 2020 3NT 3 Nationscup 5 Zolder (BE)
zondag 27 september 2020 3NT 3 Nationscup 6 Zolder (BE)

Internationale wedstrijden:

Dag Datum Type Wedstrijd Plaats
zaterdag 28 maart 2020 UEC UEC ronde 1 Verona (IT)
zondag 29 maart 2020 UEC UEC ronde 2 Verona (IT)
zaterdag 11 april 2020 UEC UEC ronde 3 en 4 Zolder (BE)
zondag 12 april 2020 UEC UEC ronde 3 en 4 Zolder (BE)
maandag 13 april 2020 UEC UEC ronde 3 en 4 Zolder (BE)
zaterdag 18 april 2020 SX SX Round 5 Manchester (GBR)
zondag 19 april 2020 SX SX Round 6 Manchester (GBR)
zaterdag 25 april 2020 UEC UEC ronde 5 Papendal (NL)
maandag 20 april 2020   UEC ronde 6 Papendal (NL)
vrijdag 1 mei 2020 SX Talentencup Papendal (NL)
zaterdag 2 mei 2020 SX SX Round 6 Papendal (NL)
zondag 3 mei 2020 SX SX Round 7 Papendal (NL)
zaterdag 9 mei 2020 UEC UEC ronde 7 Papendal (NL)
zondag 10 mei 2020 UEC UEC ronde 8 Papendal (NL)
zaterdag 30 mei 2020 WK 26-5 t.m 31-5 WereldKampioenschap Houston
zaterdag 20 juni 2020 UEC UEC ronde 9 Rade (NOR)
zondag 21 juni 2020 UEC UEC ronde 10 Rade (NOR)
vrijdag 10 juli 2020 EK Europees Kampioenschap Dessel (BE)
zaterdag 11 juli 2020 EK Europees Kampioenschap Dessel (BE)
zondag 12 juli 2020 EK Europees Kampioenschap Dessel (BE)
dinsdag  30 juli 2020 OL Olympische Spelen Tokio (JP)
t/m zondag 31 juli 2020 OL Olympische Spelen Tokio (JP)
KNWU (alle wedstrijden tot 1 juni afgelast)