Bestuur & commissies

Bestuur & commissies


Bestuursleden Judith Schouten bestuur@ijsselcrossers.nl
  Saskia Visscher  
  Benno Steentjes  
  Christel Takkenkamp  
Voorzitter vacant voorzitter@ijsselcrossers.nl
Secretaris Christel Takkenkamp secretariaat@ijsselcrossers.nl
Penningmeester Benno Steentjes penningmeester@ijsselcrossers.nl
     
Shirt bestellen Benno Steentjes shirtbestellen@ijsselcrossers.nl
Ledenadministratie: Benno Steentjes ledenadministratie@ijsselcrossers.nl
Intakecommissie: Saskia Visscher intakecommissie @ijsselcrossers.nl
Sponsorcommissie: Erna Melissen
Christel Takkenkamp
sponsorcommissie@ijsselcrossers.nl
     
Facebook: Saskia Visscher  
Website en nieuwsbrieven: Benno Steentjes  
     
Trainers: Wienand Dunnewind Trainers@ijsselcrossers.nl
  Han Kleinhesselink  
  Angelo Reinders  
  Freddy Jansen  
  Daryl Halma  
  Dennis Wissing  
  Patrick van Pijkeren  
Wedstrijdcommissies: vacant  

NFF:

Freddy Jansen nff@ijsselcrossers.nl

KNWU:

Luc Besselink secretariaat@ijsselcrossers.nl

Clubwedstrijden:

Benno Steentjes clubkampioenschap@ijsselcrossers.nl
     
Kantine commissie: Judith Schouten (coördinator) kantinecommissie@ijsselcrossers.nl
     
Baan en acommodatie Rudy Schouten baanwerk@ijsselcrossers.nl
EHBO: Het Nederlandse Rode Kruis, afd. Doetinchem

 

Bestuur & commissies