Bestuur & commissies

Bestuur & commissies


Bestuursleden   bestuur@ijsselcrossers.nl
     
  Frank Engelen
 
  Christel Takkenkamp  
  Anne Oostendorp  
  Steven Wieskamp  
Voorzitter Anne te Molder voorzitter@ijsselcrossers.nl
Secretaris Christel Takkenkamp secretariaat@ijsselcrossers.nl
Penningmeester Anne Oostendorp penningmeester@ijsselcrossers.nl
Vertrouwenscontactpersoon Centrum voor Veilige Sport  vertrouwenspersoon@ijsselcrossers.nl
Clubshirts Nick ter Bogt secretariaat@ijsselcrossers.nl
Ledenadministratie Anne Oostendorp ledenadministratie@ijsselcrossers.nl
Nieuwe leden commissie

Henrico Berkelaar
Cynthia Wieskamp
Daryl Halma

intakecommissie@ijsselcrossers.nl
Sponsorcommissie

Frank Engelen
Ruud Gries
Joost Giesen

sponsorcommissie@ijsselcrossers.nl
Activiteitencommissie

vacature

activiteitencommissie@ijsselcrossers.nl
Vrijwilligerscoördinator Anne Oostendorp penningmeester@ijsselcrossers.nl
Facebook Christel Takkenkamp secretariaat@ijsselcrossers.nl
  Nick Beekman  
Website Anne te Molder nieuws@ijsselcrossers.nl
Nieuwsbrieven Anne te Molder voorzitter@ijsselcrossers.nl
Hoofdtrainer Nick Beekman Trainers@ijsselcrossers.nl
Trainers Wienand Dunnewind  
  Han Kleinhesselink  
  Richard Verbucheln  
  Freddy Jansen  
  Daryl Halma  
  Nick Beekman  
  Jim Visser  
  Kevin Elbers  
  Stefan Groothuis  
     
     
Wedstrijdcommissies Vacant  

NFF

Frank Engelen secretariaat@ijsselcrossers.nl

KNWU

Christel Takkenkamp secretariaat@ijsselcrossers.nl

Clubwedstrijden

Christel Takkenkamp clubkampioenschap@ijsselcrossers.nl
     
Kantine commissie

Anne te Molder

kantinecommissie@ijsselcrossers.nl
     
Baan en accommodatie

Anne Oostendorp

Frank Engelen

Nick Beekman

baanwerk@ijsselcrossers.nl
EHBO Bianca Visser  

 

Bestuur & commissies