Bestuur & commissies

Bestuur & commissies


Bestuursleden Luc Besselink bestuur@ijsselcrossers.nl
  Marcel Bennink  
  Benno Steentjes  
  Judith Schouten
Saskia Visscher
 
Voorzitter Luc Besselink voorzitter@ijsselcrossers.nl
Secretaris Marcel Bennink secretariaat@ijsselcrossers.nl
Penningmeester Benno Steentjes penningmeester@ijsselcrossers.nl
     
Shirt bestellen Maurice Erdhuizen shirtbestellen@ijsselcrossers.nl
Ledenadministratie: Benno Steentjes ledenadministratie@ijsselcrossers.nl
Intakecommissie: Saskia Visscher intakecommissie @ijsselcrossers.nl
Sponsorcommissie: Erna Melissen
Marcel Bennink
sponsorcommissie@ijsselcrossers.nl
     
Facebook: Saskia Visscher  
Website en nieuwsbrieven: Benno Steentjes  
     
Trainers: Wienand Dunnewind Trainers@ijsselcrossers.nl
  Han Kleinhesselink  
  Angelo Reinders  
  Freddy Jansen  
  Daryl Halma  
  Jelle Dijk  
  Patrick van Pijkeren  
Wedstrijdcommissies: Luc Besselink secretariaat@ijsselcrossers.nl

NFF:

Freddy Jansen / Marcel Bennink nff@ijsselcrossers.nl

KNWU:

Luc Besselink secretariaat@ijsselcrossers.nl

Clubwedstrijden:

Benno Steentjes / Luc Besselink clubkampioenschap@ijsselcrossers.nl
     
Kantine commissie: Judith Schouten (coördinator) kantinecommissie@ijsselcrossers.nl
  Lonneke Bennink  
  Jannie Lodewick  
  Nicole Besselink  
  Karine Horst  
Accommodatie: Benno Steentjes / Luc Besselink secretariaat@ijsselcrossers.nl
Baan: Marcel Visser / Rudy Schouten baanwerk@ijsselcrossers.nl
EHBO: Het Nederlandse Rode Kruis, afd. Doetinchem

 

Bestuur & commissies